Lasi Muut
107299
Vicke Lindstrand
(1904-1983)
Vas, glas, vicke lindstrand kosta.

VAS, glas, Vicke Lindstrand Kosta.

Graverad dekor av drickande rådjur. Signerad Vicke Lindstrand Kosta LG 258. H 39.

Slitage. Smärre repor.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
2 000 SEK