BORD, regencystil, England, 1900-tal.

Mahognyfanér, delbar skiva med rundade ändar, pelarben med tredelad fot. L 203, b 95, h 74.

Slitage, repor. En grenfot med skada.

Lähtöhinta
1 200 SEK