Per Emanuel Holmberg, 1841. L 20.5. Stephan Halling, Örebro, 1802. L 21. Johan Petter Grönwall, Stockholm, 1828. L 22. Johan Friedrich Hollman, Skänninge, 1822. L 21. Övriga 3 otydliga stämplar.
Slitage, bucklor samt skador.
Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?