Robert Thegerström

(Ruotsi, 1857-1919)
Robert Thegerström
(Ruotsi, 1857-1919)

ROBERT THEGERSTRÖM, akvarell. Sign o dat 1902.

Landskap. Bildstrl 21 x 23.

Slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK