SKRIVBORD, engelsk stil, inköpt på George Hencher, sent 1900-tal.

Mahogny. 8 lådor. Skiva med präglad läderimitation. L 120, b 61, h 76.

2 draghandtag saknas. Fäst skylt. Skiva med skador. Slitage. Nyckel saknas.

Lähtöhinta
2 000 SEK