SATSBORD. 1930-tal.

SATSBORD. 1930-tal.

Betsad björk. Tre bord. Parställda kopplade ben. L 23-47, B 26-32, H 51-55.

Repor. Slitage. Fuktfläckar.

Lähtöhinta
800 SEK