SOCKERSKÅL, silver. Gustaviansk stil. Fantasistämplar.

Båtformad med uppsvängda hänklar på rombformad fot. L 24.

Slitage. Skadad hänkel. Senare fot.

Lähtöhinta
1 200 SEK