SOFFBORD, 1950/1960-tal.

SOFFBORD, 1950/1960-tal.

Lätt rundad, rektangulär skiva med uppsvängda långsidor. Skiva i teak, sarger i valnöt. Kopplad benställning i valnöt. L 137, b 54, h 53.

Smärre bruksslitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK