BOKSKÅP, nyrenässans, omkr 1900.

Valnötsfanerat. Uppsvängt krön, överdel med två vitrindörrar. Nedtill två skåpsdörrar. Hyllinredning. L 114, b 56, h 241. Nyckel finns.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
6 000 SEK