GLASSERVIS, 30 delar, Böhmisk modell, 1900-tal.

6 st rödvinsglas, 6 st vitvinsglas, 6 st dessertvinsglas, 6 st champagneglas på låg fot, 6 st champagneglas på hör fot. H 12 - 22.

Slitage.

Lähtöhinta
700 SEK