SERVISDELAR, 10 delar. Porslin, senempire 1800-tal.

Kannor med lock, h 10-25. Mjölkkanna, skål, mindre kanna med lock, chokladkoppar med fat, ett par, kaffekoppar med fat, ett par, kopp.

Nagg, sliten förgyllning, sprickor.

Lähtöhinta
1 001 SEK