GLASSERVIS, 27 delar, 1800/1900-tal.

Förgylld blomsterdekor. 9 starkvinsglas, 10 vinglas samt 8 champagnestrutar. H 10-15.

Slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK