Muut
113365

PARTI GLAS, 4 delar. Bl.a Gunnar Cyrén och Ulrica Hydman Vallien.

Ansiktsvaser 2 stycken Ulrica Hydman Vallien, skål i rosa och grön glasmassa Gunnar Cyrén samt päron Anne Nilsson. H 9-16.

Smärre slitage. Repor.

Lähtöhinta
800 SEK