OSCAR KLEINEH, RAUHALLINEN HETKI RANNALLA.

Sign. Öljy kankaalle 34.5x49 cm.

Esineen kunto

Iänmukaista kulumaa. Krakeloitunut.

Sijainti
Mastgatan 4-6, 00160 Helsingfors

Mitä kuljetus maksaa?

    Miten tilaan kuljetuksen?

    Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

    Milloin esineeni toimitetaan?

    Poikkeamia saattaa esiintyä.

    Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

    Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13
    Lähetä viesti

    Ota yhteyttä arvioitsijaan

    Laura Pohjola

    Helsinki

    Laura Pohjola
    Asiantuntija - moderni- ja nykytaide, suomalainen taide, valokuvataide

    laura.pohjola@bukowskis.com

    Huutokauppa päättyy:
    CEST

    1 päivä 5 tuntia

    Lähtöhinta: 7 000 EUR

    Tarjottu

    4 200
    EUR
    45 168 SEK
    4 687 USD

    Pohjahintaa ei ole saavutettu

    Muuta korkeinta tarjoustasi
    Tee korkein tarjouksesi
    Tarjouksesi on oltava vähintään 4 400 EUR
    EUR

    OKKeskeytä

    Tehdyt tarjoukset (1 tarjousta)
    114. touko 14:244200EUR
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia