KARMSTOLAR, ett par, gustaviansk stil, sent 1900-tal.

Målade i svartgrönt, kvadratiska stoppade ryggar, svängda armlän, dekor av bla bladstav, stoppade sitsar, svarvade kannelerade framben.

Slitage, fläckar.

Lähtöhinta
2 500 SEK