LAPPSKIDOR, ett par. 1800/1900-tal.

Trärena. Snidad geometrisk dekor. L 265.

Slitage. Bindningar saknas.

Lähtöhinta
1 200 SEK
 Piilota
 Näytä lisää

Contemporary Art & Design 654

350. Ernst Billgren, 'Abstrakt bord 2'.
Lähtöhinta
60 000 - 80 000 SEK
Tarjoushistoria
48 000

tarjouksesi
46 000

tarjouksesi
44 000

tarjouksesi
Tämänhetkinen tarjous:
48 000 SEK