PARTI SMYCKEN SAMT DAMFICKUR, 11 st, silver, guld, tidigt 1900- tal till 1900-talets andra hälft.

5 broscher varav en i 18K guld från 1946, armlänk i silver, silverberlocker varav en med kedja, silverring med bärnsten, silverhalsband med infattade koraller, damfickur med silverboett, märkt Carl Augusén i Hjo, diam 3,5.

Esineen kunto

Slitage.

Mitä kuljetus maksaa?

    Kaikki hinnat ovat alustavia.

    Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

    Puhelin
    Lähetä viesti

    Huutokauppa päättyi:
    CET

    Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?
    Pohjoismaiden korkeimmat loppuhinnat meidän kauttamme myytäessä.

    Ota meihin yhteyttä