STEKFAT, porslin, Kina. 1700-tal.

Blomsterdekor i underglasyrblått. L 43.

Smärre slitage.

Lähtöhinta
1 200 SEK
 Piilota
 Näytä lisää

Important Timepieces 655

46. Rolex, Submariner, ca 2005.
Lähtöhinta
90 000 - 120 000 SEK
Tämänhetkinen tarjous:
- SEK