TOILETTEBORD, Karl Johan, 1800-talets första del.

Fanerad i mahogny. Peltaformat ben. Uppsats med två lådor och en vippbar spegel. En låda i sarge. Längd 88 cm. Djup 41 cm. Höjd 76 cm. (137 cm).

Iänmukaista kulumaa. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
3 000 SEK