GOLVUR

Allmoge, 1800-tal.

Furu. Svartmålat med polykrom dekor av påfågel och rosor. Urtavla i målad plåt. Pendel och lod finns. H 195. Nyckel/nycklar finns.

Esineen kunto

Slitage, färgbortfall, repor, sprickor. Krön samt delar av backstycke saknas. Senare bemålning. En visare saknas.

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CET

    Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?
    Pohjoismaiden korkeimmat loppuhinnat meidän kauttamme myytäessä.

    Ota meihin yhteyttä