SKRIVBORD, Karl Erik Ekselius, Joc, Vetlanda, 1960/1970-tal.

Rektangulär form. Jakaranda. Två lådor i sarg. L 204, b 98, h 72.

Bruksslitage, delvis något solblekt.

Lähtöhinta
2 000 SEK