Valaisimet Kattovalaisimet
117711

TAKLAMPA, metall, 1900-talets första hälft.

Taklampa, metall, 1900-talets första hälft.

Oxiderad metall med gröna partier och snörmakerier. H 63, diam ca 50.

Bruksslitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
400 SEK