Muut
117751

KÄPPAR, 3 st, bl a silver, tidigt 1900-tal.

Silver, trä och vitmetall. Trä och ben med drakhuvud. Trä och mässing med hundhuvud. L 79-94.

Slitage. Silver med namngravyr. Drakhuvudet med utbytta ögon. Hundhuvudet skadat.

Lähtöhinta
1 000 SEK