LUKTDOSA, silver, bär stämplar CS möjligen Carl Christian Silow, Malmö, 1887-1825. 38 gram.

Delvis förgylld. Krönt av krona. H 7.5.

Mindre bucklor.

Lähtöhinta
1 200 SEK