1178158
VÄGGPENDYL signerad Anders Rundelius Stockholm (verksam 1786-1809) gustaviansk.
VÄggpendyl signerad anders rundelius stockholm (verksam 1786-1809) gustaviansk.

Förgyllt fodral,genombrutet krön med blommor, rund vitmålad urtavla med arabiska siffror, uppburet av peristyl med bakomliggande spegel, nedtill pinjekotte, höjd ca 91 cm Nyckel finns.

Iänmukaista kulumaa. Toimivuutta ei testattu. Vaurioita. Kulumaa.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Ota yhteyttä
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Arvioija
+46 (0)767 81 06 13

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Lähtöhinta
5 000 SEK