MATSERVIS, 96 delar, porslin, "Fasan" Gustavsberg.

23 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 24 assietter, 12 förrättstallrikar, 11 dessertskålar, 2 tillbringare, 1 såssnipa, 1 såsskål, 10 uppläggningsfat.

Slitage. Enstaka nagg.

Lähtöhinta
3 000 SEK