CHIFFONJE, nyrennäsans, 1800-talets andra hälft.

Klaff med bakomvarande inredning. Tre lådvarv. L 106, b 48, h 160.

Fuktskador, lösa lister. Bruksslitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK