TENNFIGURER, 2 st. 1900-tal

TENNFIGURER, 2 st. 1900-tal

"Engelsk infanteriofficer sent 1700-tal" resp "Officer ur Rifle Brigade ca 1810". H 13-14(inkl sockel).

Alkuperä - Provenienssi

Greve Patrik Hamiltons samling.

Lähtöhinta
1 000 SEK