119437
VITRINSKÅP, gustaviansk stil, märkt Svensk Provins, sent 1900-tal.
VitrinskÅp, gustaviansk stil, märkt svensk provins, sent 1900-tal.

Vitmålat med patinering. Raka sidor, glasade pardörrar med rombformad dekor. Fyra korta kannelerade ben. Kröndekor av blommor med bandrosett. L 93, b 39, h 210. Nyckel finns.

Slitage, repor.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
2 000 SEK