BOKSKÅP, senjugend, 1900-talets början.

Ek. Svängda ben. Tre glasade dörrar med spröjsverk, nio bakomliggande hyllplan. Beslag i koppar. Konturerad topp. L 154, B 37, H 140.

Slitage. Sprickor. Skador.

Lähtöhinta
1 000 SEK