BARBRO BÄCKSTRÖM, plastreliefer, två st, 137/1000 resp 52/60, 1970-tal.
Ansikte resp liggande kropp. Den ena signerad och daterad Barbro Bäckström 1973. Ca 22 x 29 resp ca 22 x 16 cm.
Ingen anmärkning.
Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?
Lähtöhinta
2 500 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin