1197940
Leonard Forslund
(Syntymävuosi 1959)
Leonard forslund, blandteknik, signerad och daterad -87 a tergo.

LEONARD FORSLUND, blandteknik, signerad och daterad -87 a tergo.

"A (Museum) K". Ca 110 x 230 cm.

Repor, märken.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - R4
Ota yhteyttä
Vera Lind
Vera Lind
Manager Valuation Desk, Malmö
+46 739 400 825

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Tarjottu
4 000
383
428
Lähtöhinta
6 000 SEK
Pohjahintaa ei ole saavutettu
Tehdyt tarjoukset (4 tarjousta)
3. joulu 0:25
4 000 SEK
2. joulu 21:44
1 500 SEK
2. joulu 17:03
1 111 SEK
1. joulu 19:02
1 000 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia