1197955
Lennart Aschenbrenner
(Syntymävuosi 1943)
Lennart aschenbrenner, olja på duk, signerad och daterad -81.

LENNART ASCHENBRENNER, olja på duk, signerad och daterad -81.

Ca 115 x 145 cm.

Ingen anmärkning.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - R1
Ota yhteyttä
Vera Lind
Vera Lind
Manager Valuation Desk, Malmö
+46 739 400 825

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Loppuhinta
13 800
1 310
1 455
Lähtöhinta
8 000 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (28 tarjousta)
8. joulu 20:20
13 800 SEK
8. joulu 20:20
13 500 SEK
8. joulu 20:18
12 500 SEK
8. joulu 20:18
12 000 SEK
8. joulu 20:16
11 700 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia