1199473
Nine export porcelain plates and dish, Qing dynasty, 19th century.
Nine export porcelain plates and dish, qing dynasty, 19th century.

Bestående av:
Två med motiv av blommor, diameter 22,5 cm (en med sprickor).
Tre med blommor och växter, diameter 23 cm (nagg).
Två med landskapsmotiv, 23 cm (sprickor).
1 med grisaille, med motiv av blombukett, diameter 24,5 cm.
1 fat, med motiv av skroll och blommor, diameter 28,5 cm (lagningar).

Wear, firingspots, chips. Many with damages.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V12
Ota yhteyttä
Alexandra Xu
Tukholma
Alexandra Xu
Arvioija
+46 (0)739 40 08 18

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Loppuhinta
4 100
389
432
Lähtöhinta
3 000 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (16 tarjousta)
8. joulu 15:26
4 100 SEK
8. joulu 15:26
3 900 SEK
8. joulu 12:51
3 800 SEK
8. joulu 12:18
3 600 SEK
8. joulu 12:18
3 500 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia