Taide Grafiikka
1203069
Enrico Baj
(Italia, 1924-2003)
Enrico baj, färgetsning, signerad och numrerad ea.

ENRICO BAJ, färgetsning, signerad och numrerad EA.

Bildmått ca 39 x 54 cm.

Vågigt blad. Ej examinerad ur ram.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - T27
Ota yhteyttä
Vera Lind
Vera Lind
Manager Valuation Desk, Malmö (On parental leave)
+46 739 400 825

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
2 500 SEK