Kellot
120343
FICKUR, Invicta, boett i guld 14 K.

Med minutrepetition. Boett diam 5,5.

Oljetrög. Smärre repor, slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
20 000 SEK