Tilaa uutiskirjeemme

Kalusteet Pöydät
1204286
TOILETTMÖBEL "Svea" Svenska möbelfabriken, 1930/40-tal
ToilettmÖbel "svea" svenska möbelfabriken, 1930/40-tal.

Fanerad med bland annat björk. Underdel med skåpsdörr med bakomliggande hyllplan samt tre lådor. Vippbar spegel, längd 118, bredd 42, höjd 172 cm. Nyckel finns.

Tummentumia.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G8
Ota yhteyttä
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Arvioija
+46 (0)767 81 06 13

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Huutokauppa päättyy

4 päivää 22 tuntia
Ei tarjouksia
0
0
0
Lähtöhinta
2 500 SEK
Pohjahintaa ei ole saavutettu
Tee korkein tarjouksesi. Tarjouksesi on oltava vähintään 300 SEK. Lue lisää.
Tehdyt tarjoukset (0 tarjousta)