Lasi Muut
121251

VAS, glas, Vicke Lindstrand, Orrefors. Sign o numr 1404.

Vas, glas, vicke lindstrand, orrefors. sign o numr 1404.

Slipad dekor av äldre segelfartyg. H 21.

Slitage, repor.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
700 SEK