Taide Grafiikka
123207
OLLE KÅKS seriegrafi och BERNDT WENNSTRÖM, färglitografi. Sign och numr.
Olle kÅks seriegrafi och berndt wennstrÖm, färglitografi. sign och numr.

"Rastplats" och "Iaspis". Bladstrl 75 x 59 resp 60 x 67. Oramade.

Smärre slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 500 SEK