KARMSTOL, ur Nordiska Kompaniets "Triva"-serie, tillskr Bengt Ruda, omkring 1950-talets mitt, brickmärkt

Stomme i rödbok. Skumgummistoppad rygg sits. Grön klädsel.

Torkad stoppning i rygg, i övrigt bruksslitage.

Lähtöhinta
1 200 SEK