128371
SOFFA, sengustaviansk, tidigt 1800-tal.
Soffa, sengustaviansk, tidigt 1800-tal.

Målad i grått och guld. Skuren dekor av bla bladstav. Lotusformade ryggspjälor. Knoppar. Stoppad sits med dyna. Sex svarvade ben. L 176, b 59.

Slitage, ett lagat ben. Senare bemålning.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
4 500 SEK