Kaffeservis, porslin, 15delar, "Wawel" Polen, 1900-talets mitt

12 st kaffekoppar med fat.
1 st kaffekanna,
1 st mjölkkanna
1 st sockerskål med lock.

Åldersrelaterat slitage. Senare lock till kaffekannan

Lähtöhinta
2 500 SEK