130335

GOLVUR, 1800-tal.

Golvur, 1800-tal.
Golvur, 1800-tal.
Golvur, 1800-tal.
Golvur, 1800-tal.
Golvur, 1800-tal.
Golvur, 1800-tal.

Vitmålat samt bronserat. H 220.

Urtavala med kraftigt slitage. I övrigt bruksslitage. Senare bemålning.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
2 500 SEK