Muut
133157

SKÅLAR, 2 st, glas och keramik. Helsingfors OS 1940 samt Arabia.

Glasskål med slipad dekor av idrottsmän samt märkt Helsinki 1940. H 12, diam 15. Skål keramik med målad dekor av kvinnoansikte. H 4, diam 18.

Slitage. Glasskål med nagg.

Lähtöhinta
600 SEK