SKRIVBORDSGARNITYR, 9 delar, mässing, bl a Gusum samt Grillby.

Brevpress, läskvagga, brevställ, tändsticksställ, bläckhorn, sigill, brevkniv, pennställ samt pennfat.

Bruksslitage. Bläckstället med naggat glas. Tändsticksställ med lagad kulfot. Läskpappersvaggan, skrivstället o brevkniven märkta Gusum, bläckhornet Grillby.

Lähtöhinta
2 500 SEK