Keräilyesineet Leikkikalut
18027
PARTI BARBIE. Mattel, 1960-70-tal.
Parti barbie. mattel, 1960 70 tal

Skipperdocka, Skipper Carrying Case med vissa originalkläder och accessoarer. 2 Barbiedockor, Allandocka. Barbieväska med vissa originalkläder och accessoarer.

Bruksslitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 200 SEK