19105
SPARBÖSSOR, 4 st. Keramik. 1900-tal.
SparbÖssor, 4 st. keramik. 1900 tal

Elefant och häst med polykrom dekor samt liggande katt och äldre herre i beige och svart glasyr. H 8-19.

Nagg. Slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
400 SEK