SPARBÖSSOR, 4 st. Keramik. 1900-tal.

Elefant och häst med polykrom dekor samt liggande katt och äldre herre i beige och svart glasyr. H 8-19.

Nagg. Slitage.

Lähtöhinta
400 SEK