Kalusteet
19631
STOLAR, 4 st, gustaviansk stil, sent 1900-tal.
Stolar, 4 st, gustaviansk stil, sent 1900 tal

Vitlackerat trä. Skuren dekor. Kanellerade ben. Stoppad och klädd sits. H 92.

Slitage. Färgen skavd.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
900 SEK