OLDENBURG, ACKE, 9 st, litografier, sign o numr 86/225.

Serie motiv ur en teateruppsättning om Erik XIV. Bildstorl 61 x 86.

En saknar glas och har smärre kantskador på bladet. Spräckt glas på en.

Lähtöhinta
2 200 SEK